Tagi

, , , , , , ,

W kraju mają miejsce rzeczy haniebne i każdy dla kogo Polska coś znaczy powinien w sposób, który uzna za stosowny, do tego stanu rzeczy się ustosunkować. Na co dzień spotykamy się z natrętną i ogłupiającą propagandą, którą uprawia pokłosie tego co było w naszym kraju zarówno beznadziejne, także intelektualnie, jak i po prostu zbrodnicze (POLSKA ZJEDNOCZONA PARTIA ROBOTNICZA = sojusz = KOMUNISTYCZNA PARTIA ZWIĄZKU SOWIETÓW), a więc – Platforma Obywatelska. Partia ta postawiła znak równości między patriotyzmem i homofobią, a mając quasi monopol medialny, ukrywa ze względów taktycznych swoje prawdziwe oblicze. Ukrywa także swój wodzowski charakter, podając się za ugrupowanie nowoczesne i przyjazne obywatelowi. Ci, którzy w to wierzą nie zauważyli, że w tzw. międzyczasie parę osób wyjechało z aresztów i więzień „nogami do przodu” (sprawą śmierci obywatela rumuńskiego zajęła się nawet ambasada tego kraju), inni zginęli po prostu na ulicy od kul wystrzelonych przez idiotów, z jakże prospołecznie zachowującej się Policji. Nie dostrzegli usztywniającej opaski na szyi pobitego z premedytacją przez ową szacowną służbę i znanego z „kochania inaczej” gościa, którego przy różnych okazjach, gdy było to wcześniej wygodne, lansowano (okazuje się, że Stanisław Pyjas również sam się zamordował – głos ekspertów jako przejaw powrotu „światłości”, która nadal jak się okazuje łajdaków przyciąga). Nie przyjęli do wiadomości wieści o zamarzających, nie mających gdzie się podziać ludziach, których liczba przekroczyła jakiekolwiek dające się pojąć rozmiary, a za 3 letniej władzy szuj z PO również wszelkie rekordy zarówno Polski jak i Europy (śmierć z zimna dwóch osób stała się pretekstem do wyuzdanego ataku na PiS w trakcie jego rządów). Nie zauważyli zarówno tego jak i tych rozdziawionych gąb platformerskich wrzeszczących bez ustanku pieniędzy !, pieniędzy !  i  po stokroć pieniędzy ! (np. sprawa wałbrzyska forsą podszytych wyborów zmusiła hersztów głównych do rozwiązania tamtejszych partyjnych struktur). Złodzieje z PO organizują zresztą kasę na różne sposoby, także i w ten, że dla swoich ludzi tworzą po urzędach zbędne etaty. Polityka PO – „zaplutego karła”* skierowana zarówno przeciwko patriotycznie nastawionemu społeczeństwu jak i Prawu i Sprawiedliwości zaczęła być niestety powielana także przez renegatów, wywodzących się z PiS. Dlatego też, biorąc pod uwagę rozwijającą się realnie sytuację można spodziewać się po PO, jej sponsorach, nadzorcach, zausznikach  i wypuszczonych w społeczeństwo „nasiedkach-stukaczkach”** najgorszego. W związku z tym trzymajmy się razem, my obywatele, dla których Polska znaczy wiele. W roku 1926 Wielki Marszałek wydał wojnę „szujom, łajdakom i złodziejom”. W 2011 wydajmy ją i my aby Rzeczpospolita mogła zarówno trwać jak  i się rozwijać.

———-

  * Określenie I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego użyte podczas wygłoszonego w Sali Malinowej Hotelu Bristol przemówienia, w którym nazwał on partię wykoślawiającą jego myśl państwową – właśnie w ten sposób. Paradoksalnie komuniści po II Wojnie posłużyli się splagiatowaną choć poszerzoną wersją tego określenia w postaci „zapluty karzeł reakcji”, dla nazwania patriotów nie wyrażających zgody na narzucony Polsce przez Sowiety system (Donald Task lubi się także posługiwać splagiatowanymi wersjami powiedzeń Wielkiego Marszałka).

 ** Wyrażenie rosyjskie powstałe na okoliczność nazwania osób nasłanych przez władze i donoszących na innych, którym na ogół stale towarzyszyli.