Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Ostatnio zadziałał niewątpliwy geniusz Temidy – Krzysztof Więckowski (Gdynia). Ogłosił był więc „budujące” orzeczenie w sprawie niejakiego Nergala. To, co ten niestety zamianowany przez państwo w osobie prezydenta, sędzia w rzeczywistości swoisty ‚oprycznik’ zaprezentował swoim wywodem, przeszło wszelkie oczekiwania nawet tych, którzy restytucję „Priwiślańskiego Kraja”, a więc zniszczenia Polski, szczególnie katolickiej, uznali za swoją idee fixe. Teraz Nergal-Darski ‚polisz kiczman’ w czystej postaci, będzie mógł robić z Pismem Świętym, co mu się żywnie podoba, aż do momentu, w którym proste katolickie dusze i serca już tego nie wytrzymają i dojdzie do ekscesów. Co prawda owego człowieka dotknęła poważna choroba i mógł z niej wyjść odmieniony, lecz życie uczy, że raczej bez skruchy, tam gdzie zakorzenił się Szatan-Behemoth może być tylko gorzej.

Podobne było z sędzią, która opracowała wyrok na Jarosława Marka Rymkiewicza. To jedno z „najwspanialszych” osiągnięć naszego sądownictwa, niewątpliwie przejdzie do annałów, przy czym ktoś taki jak Małgorzata SobkowiczSuwińska (Warszawa), może za swoje dzieło i to z całą pewnością, liczyć na lukratywny awans. Za Przetwórni Odpadów bagno, które w naszych sądach i za nasze pieniądze, wciąga uczciwych, aby zalepić im usta, jest coraz bardziej wydajne i podobnie jak PO bezwzględne w egzekwowaniu blagi. Na podobne sobkowne i suwnięte orzeczenia sądowe w Polsce, póki choć jeden patriota na chodzie, nie ma zgody.

Jednak generalnie rzecz biorąc jest to dopiero wstęp do tego, co nas będzie czekało w trakcie panowania PO, po wypracowanych przez następców pułkownika Arona Mojsiejewicza Pałkina październikowych wyborach. Wtedy nic już nie będzie takie jak być powinno, ale Polska, ta nasza wartościami wielka przeczeka. I wielu sprawiedliwych będzie patrzeć na to chłodno, spisując kronikę platfomerskiego regresu beznadziejnego. A wam, którzyście w ‚Przetwórnię’ zapatrzeni i skolabolarowani, pomyślcie o kryjówkach, gdzie języki wasze blagą nabrzmiałe przetrwają, gdyż to co szykuje wam los, przekroczy wszelakie wyobrażenie.