Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Obecna sytuacja w Polsce przypomina organizm, w którego newralgicznym dla życia miejscu rozwija się torbiel. Ściany tego patologicznego tworu przypominają twardy kokon, a całość nabrała już właściwości złośliwego nowotworu. W środku torbieli znalazły swoje miejsce patologiczne komórki, które same pozostając przy życiu, namnażają się w zastraszającym tempie. Wszystko to podłączone jest do będących w ciągłym rozwoju naczyń krwionośnych, zaopatrujących całość w życiodajny tlen i składniki odżywcze.

Organizm to oczywiście Polska a owa torbiel to (P)aczka (O)bwiesiów z  politycznymi, agenturalnymi i administracyjnymi przyległościami. Całością zawiaduje demiurg, na którego neokomunistyczne popłuczyny i agentura czekały niemal tak, jak pomiot Szatana na dziecko Rosemary w znanym filmie Romana Polańskiego.

Demiurgowi temu po przyjściu na świat nadano imiona Donald Franciszek. Po ojcu wpisano nazwisko Tusk. Z czasem dorobił się też pseudonimu Pinokio, lecz niezwiązanego z własną działalnością opozycyjną, lecz z powodu nieustannej, mającej patologiczne korzenie skłonności do łgania.

Jest rzeczą zrozumiałą dla każdego jako tako rozgarniętego człowieka, że w tej sytuacji organizm został śmiertelnie zagrożony i jedynym ratunkiem jest zastosowanie natychmiastowego leczenia. Jest ono niestety utrudnione przez posłużenie się niewłaściwą terapią zakończoną 9 października 2011 roku.

Terapia nowa natomiast musi być oparta na jednoczesnym zastosowaniu chemioterapii i chirurgii. Chemia to inaczej miłość, której nie można Ojczyźnie skąpić. To też modlitwa. Jeżeli do tego dojdzie, to kokonowe ściany o twardości zastygłej magmy zmiękną i całość nowotworu będzie mogła zostać skalpelem od organizmu odcięta. Aby tak się stało do akcji muszą wkroczyć siły obronne w postaci bariery immunologicznej, co oznacza marsze, demonstracje, strajki, głodówki, pikiety, zgromadzenia. Dodatkowo przedłużenie chemioterapii posłuży jeszcze ponadto do unieszkodliwienia nasiedek-stukaczek rozesłanych we wszystkie istotne miejsca organizmu. Tylko w ten sposób będzie możliwe osiągnięcie trwałych  skutków leczenia.