Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ludzie rozumiejąc doniosłość myśli ujętej w wypowiedzi Chrystusa: „Jeżeli trwacie w nauce mojej, jesteście prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”, robią jednak wszystko co w ich mocy, aby pod pozorem jej głoszenia de facto przekazywać nieprawdę. Niektóre wypowiadane słowa, biorą nawet bezpodstawnie pod pręgierz całe narody. Tak też jest z nami, kiedy to nie licząc się zupełnie z oczywistymi faktami, niemiecko-nazistowskie obozy zagłady nazywa się z powodów politycznych polskimi. Nawet Mulat zapewne doświadczony kolorem swojej skóry, i będący prezydentem USA, na to sobie pozwolił. Protestujemy, protestujemy, ale co jakiś czas rzecz powraca niczym bumerang.

Można by pomyśleć, że tak wyczuleni na przywiązywanie wagi do konieczności trzymania się faktów, kroczyć będziemy w Polsce w awangardzie tych wszystkich, którzy trzymają się prawdy bezwględnie. Tymczasem jest zgoła inaczej, a rządzący naszym krajem Wandale słowa, przechodzą samych siebie. Oto jeden z kelnerów obsługujących rządy (P)aralizatorów (O)błudnych w postaci stacji Polsat (news) podając o godz. 16 (20.06) wiadomości stwierdził, że rządowi ochroniarze wybrali się na motocyklach do Smoleńska uczcić ofiary prezydenckiego samolotu, a następnie do Katynia by złożyć hołd pomordowanym przez NKWD polskim oficerom.

Obie te informacje są celowo skłamane. Po pierwsze Tu-154M 101 samolotem prezydenckim nie był. Tak można nazwać Boeninga Mulata, który ostatnio złożył wizytę w Berlinie i naopowiadał głupstw w rodzaju tych, o których tu mowa. Po drugie naszych obywateli zamordowały władze Sowietów, tak jak siedzący na ławie oskarżonych w Norymberdze notable niemieckiej III Rzeszy wymordowali wielu przedstawicieli najrozmaitszych nacji. Gdyby tak nie było, to najwyższe wymiary kary jakie otrzymali byłyby zbrodnią sądową.

W sumie ohyda. Jeżeli w naszym kraju tak się będzie opracowywać podawane ogółowi informacje, to jako naród stracimy moralne prawo do domagania się prawdy od innych. Okaże się za jakiś czas zatem, i będą to głosić podręczniki szkolne, że jesteśmy w dziejach najbardziej wyzutym z człowieczeństwa narodem. Rzeczywiste nacje zbrodnicze czyli Rosjanie i Niemcy okażą się przy nas niemal niewinnymi owieczkami. Z tej perspektywy widać też znakomicie, jaką zabójczą propagandę dla racji stanu Rzeczpospolitej uprawiała i uprawia, sprawująca od prawie 6 lat w naszym kraju rządy (P)aka (O)szustów.