Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

No i nałgał ci herr Donald Pinokio-Donaldowicz oraz ponaopowiadał niesłychanych głupstw na konwentyklu partyjnym, urządzonym przez własną ferajnę w Chorzowie. Zza niebywałej osłony policyjnej zainstalowanej na okoliczność obawy przed zwykłym obywatelem, posłużył się „pieprzem” i pięścią ile wlezie, oszukując własnych towarzyszy, i zachowując się niczym klasyczny bolszewik, względnie modniej faszysta.

Kanclerz Rzeszy Adolf Hitler gdy poddano w wątpliwość jego wiarygodność, walnął się niczym goryl we własną pierś pięścią, pytając retorycznie „czy ja kiedykolwiek nie dotrzymałem słowa”. Dużo lat później lekkoatleci amerykańscy zrobili ze swoich pięści inny użytek. Oto zwycięzca olimpijski z Meksyku w biegu na 200 m Tommie Smith i trzeci na mecie John Carlos stali na podium, podczas odtwarzania hymnu USA z uniesionymi rękami, mając na dłoniach zaciśniętych w pięść czarne rękawiczki. Za ten czyn zostali wykluczeni z ekipy amerykańskiej i musieli wyjechać z igrzysk. Waląc pięścią i zdjętym butem w stół, operował też w ONZ  reżyser wielkiego głodu na Ukrainie, zbrodniarz Nikita Siergiejewicz Chruszczow.

Czy komuś z (P)arszywej (O)stoi przyszło do głowy pozbycie się swojego capo di tutti capi za podkreślanie własnych chorych i emocjonalnych wywodów pięścią oraz prostackie mówienie o niej wprost. Przecież nie reagując na ten psychopatyczny występ szefa reputacja partii, której działalność jest podobno konstruktywną przeciwwagą dla rządów, niby siejącego podziały Prawa i Sprawiedliwości, „spadnie na łeb, na szyję”. A może to właśnie dobrze. Trzymajcie się zatem swojego mafioso zębami i pazurami, wtedy utoniecie na pewno, czego wam życzą wszyscy patrioci.

Obywatele, jest duża szansa na pozbycie się nawet choćby częściowo agentury. Zbierajmy się do kupy mości państwo, do kupy jak mówiono w I Rzeczpospolitej i do dzieła. Polonia Restituta albo po Polsce.