Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zamiast uważnie przeczytać Fausta Goethego, zaplanował ci Tusk uzyskać z własnej Platformy Oscara pięść, najlepiej pancerną, czyli coś w rodzaju panzerfausta. Przeciwko czemu bądź komu pragnie nasz ‚znakomity’ polityko-potykacz wdrożyć swój wynalazek? Zdaje się, że nie ulegać wątpliwości, iż w celu zasekowania patriotycznej Polski oraz Prawa i Sprawiedliwości. Po ostatnim swoim poślizgu trawnym, przez co zwrócił Tusk część nadmiernego zachapnięcia, różnego nadtrawionego już dobra, wszystko jeszcze bardziej ukierunkował na lewo. Własną usztywnioną nogę przeznaczył teraz do skopywania po kostkach i w stylu postępowo-faszystowskim, niepostępowy ‚faszyzm’ kibolski oraz całą patriotyczną i obywatelską Polskę. Wszystko to ma się odbywać w zmienionych warunkach, tj. przy skróceniu frontu walki z kościołem. Osiągnął to Tusk przez odczepienie się od koncesji na platformę cyfrową dla Telewizji Trwam, oraz na powiększeniu do 0,5% możliwości robienia odpisów od podatków dla osób fizycznych, na rzecz kościoła właśnie.

Skupiając się całkowicie na panzerfauście, gdyż marchewka już od dawna pozostała jedynie wspomnieniem, udał się Tusk do Elbląga aby wylansować w regionie politykę ekologiczną min. Korolca w celu ochrony hitu tamtejszych lasów krogulca. Na wszystką zieloność w regionie nie wykluczając „zielonej wyspy” PiS bowiem zaplanowało się zamachnąć. Przygotowało więc ono niecny plan uczynienia przekopu, i to w warunkach gdy już wykop przez Tuska gały, absolutnie by wystarczył. Jak by tego było mało dr Jarosław Kaczyński usiłuje kontynuować politykę swojego brata, śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, chcąc przekopem zrujnować nasze bratnie relacje z Ruso-Sowietami. Urządzając przeto przekop na podobieństwo Morza Czerwonego i współpracując z siłami wyższymi i kościelnymi, zaplanował ci prezes PiS najpierw przejście przezeń z elblążanami, a następnie zalanie enklawy królewieckiej z rozmieszczonymi tam pokojowo kompleksami rakiet Iskander. Tego już postępowy faszyzm znieść w żadnym razie nie jest w stanie.

Strategiczne odebranie zatem w niedzielę 7.07.br. mieszkańcom Elbląga łopatek i piaskownicy w celu uniemożliwienia wykonania przekopu, stało się priorytetem Tuska. Operacja ta ma być wsparta użyciem  pięści pancernej, w postaci dopiero co spancerniałej PO i użycia jej ważnej części jaką jest celownik w osobie Gelert Elżbiety Kazimiery. Wyglada na to, że opancerzony przez PiS kandydat na prezydenta Elbląga Jerzy Wilk może zostać pozbawiony ochrony ekologicznej i odstrzelony panzerfaustem tylko dlatego, że z natury rzeczy są zwierzęta równe i równiejsze. Ostatnio bezwzględny priorytet mają krogulce.

PS. Zapowiedź posłużenia się Faustem przez Tuska z Platformą Oscara, oraz włączenie w to diabła Mefistofelesa, zrodziło nadzieję środowiska postępowych faszystów z m.in. zbrodniarzem Baumanem na sztandarze, na definitywne rozprawienie się z patriotyczną Polską, pozostającą przecież w sojuszu z siłami wyższymi i kościelnymi.