Tagi

, , , , , , , , , , , , , ,

Po sześciu latach sprawowania władzy bliski jest moment, w którym (P)iewcy (O)błędu podzielą się już zdecydowanie na górę i dół. To co zostało jeszcze człowieczego w tej partii odcedzania permanentnego (POP), upadnie i w olbrzymiej większości nie mając wpływu na nic, będzie tylko antyszambrować po partyjnych korytarzach. Wyniesieni nieliczni rozwiną rządy kaduka bezwzględnego. Ci sprawdzeni specjaliści od degradowania wszystkiego na czym tylko spoczął ich wzrok, są gotowi i przygotowani na zrobienie każdej potworności. Będą działać w przeświadczeniu, iż u władzy utrzymają się całą wieczność, i że ich misją jest zniszczenie fundamentów (chrześcijańsko-katolickie) państwa i narodu. Zdrajcom chodzi o to, by w ten sposób zasłużyć na łaskę wielkich, i przeprowadzić już zeszmaconych krajan do całkowicie wymyślonego Kanaanu, który defacto jest chwytem propagandowym zastosowanym przez decydentów właściwych, dla których Rzplita ma być po prostu łupem.

Piewcy Obłędu wzorują się na partiach komunistycznych, przy czym zadaniem POP w wydaniu PO, nie jest żadne dajmy na to zgłaszanie do centrali wniosków i postulatów, jak to było w PZPR, ale wieczyste prześladowanie nieprawomyślnych, przez odcedzanie ich ze społeczności począwszy od wspólnot lokalnych. O ile komuniści jechali głównie na wyfilozofowanej imitacji biblii w wydaniu komunistycznym (Kapitał) i mordowaniu, to zapiewacze mają swoje wynikające z marksizmu naukawe Gender oraz ruchomości i nieruchomości do rozkradzenia. Celem obu było i jest ubezwłasnowolnienie człowieka.

Zdegradowanie osobowości obywatela ma tym razem być możliwe, przez nadanie instynktowi pazerności upostaciowanej w seksie, roli tak dalece dominującej, i to we wszelkich możliwych  warunkach, że ma on zostać wyeksponowany przez wychowanie już od wieku dziecięcego. Postawą do tej pazerności ma być rozbudzanie instynktu do fizycznego czerpania przyjemności z narządów rozrodczych już od 4 roku życia. Instynkt prokreacyjny chce się sprowadzić li tylko do czerpania hedonistycznych odczuć, zaś prokreacją właściwą mają się zająć fachowcy od in vitro.

Nic zatem dziwnego, że aby narzucić ten obłęd naszemu społeczeństwu, agenturalne władze PO-PSL chcą utrzymania para monopolu neokomunistów na środki masowego przekazu. Stąd nieustanne kłopoty z uzyskaniem przez Telewizję Trwam możliwości nadawania programu z platformy cyfrowej. Herr Donald Donaldowicz i ferajna wiedzą, że potencjalny dostęp do wszystkich widzów w Polsce, umożliwi patriotom przeprowadzenie działań informująco-edukacyjnych, mogących zniweczyć plany okradzenia Polaków z Boga, Honoru i Ojczyzny.