Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

W ramach neokomunistycznego ‚(P)rogramu (O)dnowy’ permanentnej naszego kraju i społeczeństwa do akcji wkroczyły kolejne biomaszyny, tj. hominidy alias cyborgi, których osobowości zostały zaprogramowane do cywilizacyjnego skoku na wszystko, co ma jakąkolwiek wartość. Zaczął się on praktycznie w 2007 roku, i potrwa dopóki wyborcy nie nawiążą ponownie do rycerskiego etosu, jaki miał miejsce w czerwcu 1989 roku. Wtedy to społeczeństwo stoczyło zwycięską bitwę generalną z poprzednikiem ideowym agenturalnej PO – agenturalną PZPR. Aby nie dopuścić do koncentracji patriotycznego rycerskiego stanu do kolejnej batalii, biomaszyno-hominido-cyborgi jak tylko mogą uniemożliwiają dostarczenie zainteresowanym wici. Współczesnym sposobem na to jest odcięcie od możliwości posłużenia się telewizją, czyli uniemożliwienie zastosowania nowoczesnej formy emisji sygnału telewizyjnego, jaką jest przekaz cyfrowy.

Sprawujące nad nim pieczę cyborgi, dla których tradycyjne a więc sprawdzone wartości są bez znaczenia, zaczęły stosować szatańskie chwyty, które najpierw miały uniemożliwić otrzymanie koncesji. Kiedy to się w wyniku rycerskiej postawy społeczeństwa nie udało, zastosowano kolejny w postaci przydzielenia koncesji z symultanicznym wyegzekwowaniem potężnej opłaty za cały rok z góry i przy jednoczesnym zablokowaniu częstotliwości, co uniemożliwia emisję sygnału. W tym dziele zasłużyły się szczególnie będące głównie pod opieką „Jezus” Maria Karol Bronisława cyborgi: 1CB – Braun; 1CD – Dworak; 1CL – Luft, czyli TW: Nuarb, Karowd, Tful.  Na takie dictum społeczeństwo uruchomiło kolejną akcję protestacyjną w postaci wysyłania do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji tzw. Skargi Obywatelskiej*.

O tym jaka zapadnie decyzja zdecyduje cyborg nowej generacji 1CT – Trzaskowski (TW X-Vox-Arzt), który tak się kiedyś podobno potrzaskał, że „aż buty miał pełne krwi”**. Jeżeli ten się uchyli, to do dzieła się zabierze cyborg 1CG – Gaj (TW Jag; w innej wersji Baba Jaga) od UKE, udająca do tej pory ‚Greka’, podobno mająca protoplastę w dowódcy bolszewickiego korpusu uderzającego na Warszawę w 1920 r. Gaju Chanie. Jej dziedziczne w tej sprawie koneksje potwierdził wybór na przewodniczącą rady zindoktrynowanej przez Ruso-Sowiety Międzynarodowej Organizacji Łączności Kosmicznej Intersputnik. Tym samym kto wie czy w sprawie przydziału częstotliwości, nie lepiej się było od razu zwrócić do Władimira Władimirowicza. Póki co na miejscu protestujących patriotów, bardziej bym się liczył ze strony cyborga zawiadującego Intersputnikiem internowania protestujących, niż ludzkiego, opartego na prawie rozstrzygnięcia. Wszak 13 grudnia kolejna rocznica światłej działalności komunistycznej soldateski z 1981 roku i lat dalszych. Może w kwietniu kiedy to 1CG przestanie być szefową kosmosu, coś w sprawie drgnie. Miejmy nadzieję.

  ———-

* Nie brzmi to dobrze zważywszy, że coś co się nazywa oficjalnie Platforma Obywatelska ma tyle wspólnego z obywatelskością co cyborg z człowiekiem. Zatem skardze tej trzeba będzie przydać atrybuty księdza Piotra Skargi, aby wyprosić o Najwyższego Szefa cud uwzględnienia. Gdy zapisywane są te słowa, ponad 36 tys. osób ową skargę w Internecie podpisało.

** (Wojna grubych z chudymi |fragm.|)

Nuda żarła mnie jak wesz. Więc poszedłem na młodzieżowy film. A tam tak trzaskali się. Aż buty miałem pełne krwi.

    (sł. B. Olewicz, muz. Z. Hołdys)