Tagi

, , , , , , , , , , , , , , ,

W „Panu Wołodyjowskim” Henryka Sienkiewicza w czasie wieczoru z opowieściami na stanicy w Chreptiowie, głos zabrał także Pan Snitko herbu „Miesiąc Zatajony”. Nazwa klejnotu jest o tyle istotna, że podobną sytuację jak w herbie z miesiącem mamy w Polsce z komunistami. Przed rokiem 1990 były ci tego całe chmary i nagle znikli. Co wyginęli, zmienili poglądy, wyjechali? Nic podobnego, zataili się właśnie. Nie mówią już np. ‚jestem komunistą’. Określenie to stało się niemodne. Teraz stosuje się nazwy lewica prawica i centrum np. Z pozycji postępowej lewicy, a defacto są to zatajeni komuniści, kontynuują oni swoją zbrodniczą i destrukcyjną robotę.

Czynią to wielopłaszczyznowo. Najbardziej wydajnym kierunkiem, za który się zabrali jest działanie w oświacie, od przedszkolnej poczynając. Tutaj za pomocą łajdackiego wymysłu nazwanego Gender, chcą preparować i kształtować pokolenia wykolejone z tradycyjnych wartości. Podlewają to dużą dawką sosu, w którym seksualność ma być kulturowa a nie biologiczna, co jest samo w sobie absurdem. Tym samym prokreacja jako główny cel rozwojowy, została wyeliminowana przez samą w sobie przyjemność, a więc na rzecz hedonizmu. W ten sposób naturalny związek kobiety i mężczyzny, jako jedyny umożliwiający prokreację, zostaję strącony z piedestału. Równoprawne stają się w ten sposób związki jednopłciowe, przy czym liczba składowych nie musi bynajmniej sprowadzać się do dwóch.

Wiara w Boga jest całkowicie sprzeczna z łajdactwem Gender. Zatem Kościół Katolicki w Polsce będący jak zwykle głównym przeciwnikiem każdego łotrostwa, stał się celem i dla komunistów utajonych. Przebudowali oni taktykę z konfrontacji wprost swoich poprzedników, na podgryzienie jego misji, przez wykolejenie młodego człowieka za pomocą stosownych programów szkolnych. Oznacza to ponadto wyeliminowanie rodziców z procesu kształtowania własnych dzieci. Rodzinę ma zastąpić państwo. Postulat Rousseau jest wdrażany do praktyki w całej rozciągłości. Jeżeli rodzice nie zajmą się wychowaniem swoich dzieci, przegramy życie, gdyż cywilizacja łacińska zostanie unicestwiona. Szatan zatriumfuje. Na razie jest jeszcze zatajony.