Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Trzeba było czekać  tyle wieków trwania ludzkości, żeby hochsztaplerzy polityczni kompleksowo włączyli do swojego warsztatu seks, a więc to co za potęgę uznały już panie uprawiające najstarszy zawód świata, alfonsi oraz różnej maści łajdactwo parające się pornografią w najróżniejszych formach. Owo nowe marksistowskie otwarcie polityczne nazwano Gender, przy czym dla niepoznaki tę technologię znieprawiania człowieka, zaczęto wdrażać za pomocą Światowej Organizacji Zdrowia, czyli pod auspicjami ONZ.

Niestety dla Polski stało się to w momencie wielce niekorzystnym. Po pierwsze znaleźliśmy się w Unii Europejskiej, która walcząc z religią chrześcijańską, głównie katolicką, wpycha krajom członkowskim technologię Gender drzwiami i oknami. Po drugie w kraju do władzy doszli ludzie (resortowe dzieci), którzy przyjęli sobie za zadanie zniszczenie polskości, a więc i państwa polskiego jako czegoś nienormalnego i do tego leżącego w środku Europy, a więc na skrzyżowaniu osi wschód-zachód, północ-południe. Sprawia to, że ciśnienie wokół Polski rośnie, przez co stajemy się chłopcami do bicia i ciągle się nas mimo tysiącletniej państwowości poucza nawet w banalnych sprawach.

Władzę w Rzplitej zarówno polityczną, medialną jak i sądowniczą sprawują potomkowie zbrodniarzy, którzy dla podporządkowania naszego kraju Sowietom, z poparciem aparatu komunistycznego państwa mordowali, świadczyli nieprawdę, przeprowadzali prowokacyjne zamachy, uniemożliwiali wolną twórczość, eliminowali poczucie godności narodowej, niszczyli wiarę, fałszowali wyniki wyborów, zdradzali ojczyznę, oszukiwali, okradali ziomków, indoktrynowali, inwigilowali, gwałcili, torturowali, katowali, zamykali niewinnych w więzieniach a zdrowych w szpitalach psychiatrycznych, dezinformowali, szantażowali, grozili, zmuszali do niewolniczej pracy, spotwarzali, doprowadzali do samobójstw najlepsze córy i synów naszej ojczyzny, wyrzucali z pracy i z kraju, internowali za niewinność.

Żeby uratować Polskę i Polaków, nie ma innego wyjścia tylko za wszelką cenę należy dopilnować uczciwości wyborów i przez to doprowadzić do wyeliminowania z polityki tych,  dla których Polska to ‚postaw sukna’. Ludzie mający serce w Moskwie, Berlinie, Jerozolimie czy Brukseli, nie powinni mieć cienia szansy aby móc niszczyć nasz kraj i to za nasze pieniądze. Trzeba wykorzystać szansę by najbardziej destrukcyjne w dziejach III RP ugrupowanie polityczne jakim jest (P)lacówka (O)brabiaczy, wraz z jej psychopatycznym szefem – wyeliminować z życia politycznego Polski na amen.

.