Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Zdaje się, że nic nie będzie w sprawie nie wchodzenia sobie w drogę na tzw. prawej stronie naszej sceny politycznej. Tym bardziej nie ma mowy o zjednoczeniu się by do wyborów pójść blokiem. Szczególne miejsce w tej destrukcyjnej robocie zajmują stali narodowi entuzjaści Ruso-Sowietów, występujący tym razem pod nazwą ‚Wierni Polsce Suwerennej’. Powinno się to raczej nazywać ‚Wandale Publicznej Sceny’ tyle w ich twórczości jest blagi. Jedynie dziennik (G)ówniarze (W)redni i stronnictwo (P)uczu (O)świeconego może im w tym względzie wejść w paradę, choć robią to z innych niby pozycji, wzajemnie się przy tym nakręcając.

WPS to to co się wyłoniło z endeków w wyniku kolaboracji Piaseckiego Bolesława najpierw z Sowietami, a później z ich delegaturą w Warszawie zwaną PZPR. Działają tak jak międzynarodowi komuniści w II Rzplitej, ot choćby Szechter Ozjasz, twórca znanego eksperta od honoru inaczej Michnika Adama. Najciekawsze jest jednak to, że w sprawie wiecznego z symptomami idiotyzmu ataku na Żydów, manii prześladowczej jaką mają na temat Wielkiego Marszałka, a więc i Prawa i Sprawiedliwości oraz gloryfikacji Ruso-Sowietów ich pomysłowość w pozostałych kwestiach znajduje się na poziomie ‚mniej niż zero’*.

Przedstawiciele Wandali Publicznej Sceny, to osoby chowu rzadkiego. Oto Kosiur Dariusz, zwany ‚Kosa-Sure’ startujący w wyborach z ramienia PiS** i głupio pchający się do prezydentury RP – bez chwili wytchnienia zajmuje się Żydami. Próbując zrozumieć ten kliniczny przypadek można dojść do wniosku, że robi to dlatego, iż zamieszkuje w Otwocku, a więc mieście, w którym przed II Wojną żyło wielu obywateli tej nacji. Tak więc obłęd, być może spowodowany uwłaszczeniem na żydowskim mieniu i spietraniu się na skutek możliwości jego restytucji. Kto wie?

Najciekawsze jest w tym wszystkim to, co się stanie jak na skutek celowej polityki (P)uczu (O)świeconego m.in. stymulowanej przez endecką agenturę, Ruso-Sowiety uczynią Polskę swoją kolonią lub jeszcze gorzej. Czy wtedy Władimir Władimirowicz zachowa się wobec działaczy Wandali Publicznej Sceny jak Iosif Wissarionowicz w stosunku do aktywistów Komunistycznej Partii Polski czyli poleci ich Abrahamowi? Być, albo nie być oto jest pytanie, co nie Kosiur i ferajno? Teraz nie pomoże już kasowanie na swoich stronach internetowych niewygodnych wypowiedzi, ani pisanie ‚głodnych kawałków’ na zadany temat. Trzeba będzie się zderzyć z realnie zaistniałymi i rzeczywistymi bo nie wymyślonymi faktami.

———-

* Utwór wykonywany przez Lady Pank z tekstem Andrzeja Mogielnickiego.

** Tak było. Teraz Kosiur jedzie na Prawo i Sprawiedliwość niczym Sowiety na Amerykę, mimo że te je uratowały przed likwidacją przez Hitlera Adolfa.