Tagi

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

A więc zamiast gazu i ropy z łupków mamy łupnięcie Polaków po ich lasach. Teraz to już można się tylko modlić, żeby agencioki z Oscar-Tuskiem Donaldem Franciszkiem na czele nie zdążyli w dwa lata zdewastować tego, co nasi ziomkowie zdziałali od 1924 roku. Uwzględniając, że równolegle na sprzedaż inwestorom zagranicznym wystawia się coraz więcej hektarów naszych gruntów rolnych, to obraz holowanego przez herr Donalda Donaldowicza skoku tysiąclecia, wchodzi w fazę ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej.

Tymczasem w Internecie od dawna karierę robi wypowiedź babiny, która stwierdziła, że widziała jak doszło do tragedii smoleńskiej. Mówiła to biorąc animację za rzeczywistość. Iluzjoniści sympatyzujący z (P)ublicznym (O)mamem nabijają się z tej kobieciny, której wydawało się, że relacjonowała rzeczywistość, tymczasem wyborcy PO jak i (P)ublicznego (S)tanowiska (L)ikwidacyjnego zachowują się dokładnie tak samo. Są mianowicie pewni, że nierzeczywisty stan rzeczy dotyczący Polski, a wykreowany przez rządowych i medialnych blagierów jest prawdziwy. O ile jednak babina, to osoba prosta i w podeszłym wieku, to ci którzy żyją w politycznej malignie to m.in. osoby z tzw. establiszmentu. Kto zatem jest tu większym naiwniakiem? Kobiecina wypowiedziała się raz, a wyborcy PO i PSL robią to nieustannie opowiadając banialuki niesłychane, dowodząc tym, że są idiotami względnie karierowiczami. Staruszkę wyśmiano a kanciarskich typów, dla kraju w najgorszym stopniu szkodliwych, pod pręgież się nie bierze.

Nie wiadomo czy już świat zdaje sobie z tego sprawę ale to herr nie Lenin, Stalin, Mao czy Pol Pot wstępując do nieba marksistów, zostanie wzięty w ramiona przez samego Karola a także Fryderyka. Osiągnięcia iluzjonisty z Sopotu są tak przeogromne, że przebywający w innym niebie Orwell, popadł był w niełaskę, za nie wzięcie w pełni pod uwagę diabelskich możliwości natury ludzkiej. W podawaniu blagi za prawdę Donald Franciszek osiągnął takie szczyty, że rzecz na zasadzie perpetuum mobile działa niezakłócenie i wchodzi w fazę zmiany przez zamianę. Oto teraz faktyczny wynik wyborów jaki będzie miał miejsce w 2015 roku, który wyniesie 99,99% głosów na rzecz koalicji (P)lugawych (O)szołomów z (P)lugawym (S)zczytem (L)izusa, zostanie przez Tuska, po szybkim przeliczeniu, zmieniony na 75,50%. W ten sposób pokaże on, że jest gotów twórczo kształtować wyniki wyborów ale na rzecz opozycji, co doprowadzi na rozwojowy szczyt koncepcję i praktykę zamiany prawdy na kłamstwo i kłamstwa w prawdę.

Za tak fenomenalne zasługi poniesione dla pokojowej wspólnoty narodów iluzjonista z Sopotu jako Donald Donaldowicz Tusk zostanie odznaczony przez Władimira Władimirowicza Putina Orderem św. Andrzeja (Apostoła) Pierwszego Powołańca*, a jako Herr Tusk Donald Franciszek przez Merkel Angelę Dothea’ę Orderem Zasługi Republiki Federalnej Niemiec**.

Kariera fenomenalnego syna Ziemi Kaszubskiej pokazuje, co by zaproponował w kwiecie wieku obywatel ZSRS Pawlik Morozow, gdyby pozostałości reakcyjno-faszystowskiej nasłanej przez imperializm amerykański rodziny, nie zamordowały skrycie tego ideowego dziada naszej sopockiej geniuszości.

———-

* Obywatele Rzplitej stanowili w XVIII w. najliczniejszą grupę państwową, która otrzymała ów order. Oto niektórzy z nich: Jan Sapieha (feldmarszałek rosyjski, generał gubernator Sankt Petersburga, stronnik carycy Katarzyny I) Antoni Potocki (specjalista od zrywania Sejmów), Franciszek Potocki (zlecił zamordowanie żony syna będącej w ciąży), August Aleksander Czartoryski (stała pensja pobierana z ambasady rosyjskiej w wys. 54 tys. zł), Piotr Paweł Sapieha (protegowany rosyjski), Stanisław August Poniatowski (protegowany carycy Katarzyny II, konfederat targowicki) Joachim Chreptowicz (podpisanie cesji ziem polskich na rzecz zaborców po I rozbiorze), Franciszek Ksawery Branicki (symbol zdrady narodowej, konfederat targowicki), Aleksander Michał Sapieha (konfederat targowicki), Antoni Sułkowski (podpisanie cesji ziem polskich na rzecz zaborców po I i II rozbiorze), Ignacy Twardowski (podpisanie cesji ziem polskich na rzecz zaborców po I rozbiorze), Stanisław Poniatowski (konfederat targowicki).

** A oto niektórzy obywatele Rzplitej odznaczeni tym orderem: Władysław Bartoszewski, Zbigniew Brzeziński, Bronisław Geremek, Jacek Kuroń, Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, Irena Lipowicz, Adam Michnik, Piotr Nowina-Konopka, Daniel Olbrychski, Adam Daniel Rotfeld, Krzysztof Skubiszewski, Andrzej Szczypiorski, Lech Wałęsa, Bogdan Zdrojewski, Franciszek Ziejka, Andrzej Zoll, Józef Zych.